Шамотна цегла

У сучасному будівництві величезну популярність отримали вогнетривкі матеріали. Блоки та цегла, що витримують температуру +1600 ° C, незамінні для виробництва промислових і побутових печей, барбекю, камінів. Купити шамотку цеглу, прошивне полотно, вермикулітові плити можна прямо зараз. Для цього зателефонуйте нам або оформіть замовлення на сайті.

Види вогнетривкої цегли

Будівельний ринок постійно розвивається і розширюється, що відкриває нові можливості в сфері будівництва та ремонту. Виробники пропонують шамотну цеглу декількох видів, яка добре себе зарекомендувала у різних галузях.

Різновиди вогнетривкої цегли:

 • основна;
 • шамотна цегла;
 • вуглецева;
 • кварцова.

Вогнетривкість основної цегли +2000 ° C, використовується для промислових печей. Володіє високою міцністю, однак вразлива до хімічних речовин (зокрема до кислоти). Вуглецевий матеріал використовується для доменних і мартенівських камінів, печей. Кварцовий витримує тепло до +1600 ° C, може контактувати з металом і відкритим полум’ям. Нестійкий до лугу, що накладає деякі обмеження: застосовується для будівництва внутрішньої частини котелень, котлів та інших систем, що працюють під дією високих температур.
Хітом продажів стала шамотна цегла, завдяки високим експлуатаційним характеристикам і порівняно доступній ціні. Її ще називають глиноземною, але насправді таку назву носить один з підвидів шамоту.

Перш ніж шамот купити, потрібно ознайомитися з технічними характеристиками:​

 1. Вогнетривкість +1700 ° C, процес деформації починається при +1300 ° C.
 2. Висока стійкість до температурних перепадів.
 3. Морозостійкість – більше 100 циклів із заморожуванням і розморожуванням.
 4. Стійкість до хімічних сполук, в тому числі до лугів і практично до всіх кислот. Це дозволяє застосовувати в якості очищення агресивні миючі засоби.

Купити шамотку цеглу в Україні за вигідною ціною зручно в нашій компанії. Ми реалізуємо перевірену продукцію, з якою не виникне труднощів. Ціна шамотної цегли дешевше кварцової.

Сфера застосування шамоту

​Шамотна цегла знайшла широке застосування в будівництві. Використовується для кладки:

 • печей;
 • барбекю;
 • димоходів;
 • тандирів і мангалів;
 • кухонних вогнищ;
 • груб;
 • викладення топкової частини, яка безпосередньо стикається з вогнем.


Цегла шамотна також застосовується в порцеляновій, хімічній, металургійній, теплоенергетичній та склодувній промисловості. У роботі з цим матеріалом необхідно дотримуватися певних правил. У кладці цеглу шамотну не можна переплітати з керамічною, оскільки у них різний коефіцієнт температурного розширення, це призводить до утворення тріщин по шву. Її не кладуть на цементно-піщаний розчин, використовується спеціальна вогнетривка суміш – мертель. З нею зручно працювати, а властивості матеріалу краще розкриваються, немає проблем в експлуатації.

В нашій країні немає заводів, на яких виготовляють шамот. Однак це не проблема – купити шамотку цеглу в Україні за оптовою ціною можна в нашій компанії. Працюємо оптом і в роздріб.

Види шамоту

Наша компанія реалізує цеглу шамотну різних видів. Їх об’єднує те, що до складу входить шамотний порошок, кокс, кварц, графіт. Виготовляється шляхом випалу спеціального порошку-шамоту та розмеленої глини. Відрізняється зернистою структурою і пісочно-жовтим відтінком. Яку купити шамотку цеглу залежить від виду майбутньої будови. Ціну шамотної цегли уточніть у менеджера.

назвасфера застосування
шавгорни та печі чавунні
шцувнутрішня частина обертових печей в промисловості
шб и шаприватне будівництво
шкусталерозливні ковші
шпддоменні печі


Розшифровка маркування на прикладі бруска з написом ШБ: буква «Ш» говорить про те, що він належить до групи алюмосилікатних. «Б» означає дотримання вимог ГОСТу, відносяться до класу вогнестійкості «Б» (витримує максимальну температуру до +1400 ° C). При необхідності менеджер нашої компанії підкаже яку цеглу шамотку купити конкретно для Вашого об’єкта.

Детальний огляд властивостей шамоту

Перш ніж купити шамотку цеглу, важливо більш детально проаналізувати основні показники цього матеріалу. Властивості можна умовно поділити на 2 категорії: одні безпосередньо впливають на якість, другі побічно.

Одна з найважливіших якостей цегли шамотної вогнетривкої – показник роботи під навантаженням. Крім того, потрібно оцінити вогнетривкість, термостійкість, паро- та газонепроникність, електропровідність, а також пористість і шлакостійкість. Не менш важливі показники: механічна міцність, вологість, усадка, водопоглинання. Оцінивши властивості матеріалу, можна зрозуміти, як поведе себе шамотна цегла за високих температур в умовах експлуатації.

Виготовлення шамотної цегли строго контролюється законом. Показники прописані в ГОСТі – чітко вказана вага, розміри, процентний вміст засобів, що входять до складу, в тому числі затверджувача.

показникзначення
вогнестійкість, ℃1100-1800
щільність, кг/м³1700-1900
коефіцієнт теплопровідності, вт/м ℃0,6
марка міцності75-250
марка морозостійкості15-50
пористість, %3-85


Для роботи варто купити шамотку цеглу, в якій дотримані всі умови. Наприклад, від оксиду алюмінію безпосередньо залежить стійкість до зовнішнього середовища, зокрема до високих температур, хімікатів, кислот. Цей елемент робить матеріал пористим. Пористість потрібна для тривалого нагрівання і охолодження, що дозволяє зберігати тепло. Це необхідна умова для зведення надійних конструкцій, схильних до нагрівання. Отже, за необхідності шамот купити, потрібно враховувати стандарт випуску, масу, зовнішній вигляд, розміри, показник щільності і вміст оксиду алюмінію.

У продажу є модульні вогнетривкі блоки з різним класом термостійкості. У промислових і побутових цілях використовуються легковагі вогнетривкі матеріали. Їх основні переваги:

 • висока межа міцності;
 • мала теплопровідність;
 • чистий хімічний склад;
 • легкість в роботі.

Шамотна цегла використовується при модернізації промислового обладнання, для теплової ізоляції конструкцій риформінгу, монтажу труб гарячого водопостачання. Щоб купити шамотну цеглу в Україні, достатньо оформити заявку.

Замовити вогнетривкі матеріали на вигідних умовах

Цеглу шамотку варто купити для побудови конструкцій, які постійно контактують з вогнем і підвищеними температурами. До числа таких споруд можна віднести димові труби, каміни, будинкові печі, повітронагрівачі та інше.

Купити шамотку цеглу в Україні можна за доступною ціною оптом і в роздріб. Замовник має можливість отримати якісний товар за вигідною вартістю і заощадити на будівництві.

Отже, ви вже знаєте що представляє собою шамотна цегла – матеріал у вигляді керамічного обпаленого повнотілого матеріалу. Здатна контактувати з підвищеними температурами, виступати в ролі так званого акумулятора і допомагати при розподілі тепла в опалювальному приміщенні. Щоб купити шамотку цеглу в Україні, відвідайте наш інтернет-магазин. Ціна шамотної цегли вигідна як для оптових, так і роздрібних покупців. Ми піклуємося про свою репутацію і стежимо за тим, щоб вся продукція була кращою на ринку. Саме тому великі корпорації і компанії замовляють шамотну цеглу в нас.

В нас можна вигідно цеглу шамотку купити, а також придбати вермікулітові плити. Вони мають високу термостійкість.Це дозволяє спалювати паливо з високим температурним ефектом і тривалий час розподіляти тепло в приміщенні, яке опалюється. Ви можете купити шамотку цеглу, високоміцні вермікулітові плити, прошивне полотно, а також супутнє обладнання для монтажу прямо зараз.

Наша компанія протягом багатьох років займається продажем і постачанням будівельних матеріалів. За час роботи ми налагодили співпрацю з багатьма будівельними, торговими, промисловими магазинами. Завдяки грамотно налагодженій логістиці, в нас можна купити шамотну цеглу за ціною виробника. При цьому є можливість отримати знижку, скориставшись програмою лояльності. Якщо Вас цікавить доставка, ми привеземо цеглу шамотну вогнетривку або відправимо товар зручним способом.

Отправьте заявку, что бы сделать заказ