Цегла ША-5, ШБ-5

шамотный кирпич ша 5

Серед популярних вогнетривких виробів, які застосовуються в будівництві, безперечно, лідирує шамотна цегла. Даний вид будматеріалу відрізняється унікальними технічними характеристиками. Вони роблять його затребуваним і ефективним при зведенні різних будівель – як побутових, так і технічних. Цегла ША, ШБ №5 відрізняється своєю стійкістю до дії лугів і кислот, має високу ступінь стійкості до змінних температур, витримує температуру до 1800 градусів.

Алюмосилікатний будматеріал, тобто шамотний, виготовляється з вогнетривких матеріалів, таких як каоліти і особливі сорти глини. Виготовлені з шамоту вироби відрізняються своєю термічної міцністю. Вогнетривкість матеріалу складає 1400-1800 градусів, при стисненні спостерігається міцність в 1-12,5 Мпа і більш, в матеріалі спостерігається вміст A1203 від 30-45%. Високих показників технічних характеристик цегли ША 5, ШБ 5 вдалося домогтися за допомогою використання у виробництві лише якісної сировини. У виробництві використовується мелена вогнетривка глина, а також шамотний порошок, їх змішування супроводжується високотемпературним випалюванням.

Особливості покупки цегли ША 5, основні характеристики

Купуючи шамотний будматеріал, варто звернути увагу на його маркування, тонкощі виробництва, хімічні показники і характеристики. Кожен вид шамотного виробу має своє маркування і розміри. На поверхні матеріалу не повинно бути темних плям, при ударі він не повинен кришитися і розсипатися, під час простукування матеріалу повинен чутися дзвінкий звук. Дотримання простих правил обережності при покупці дозволить уникнути швидкого зносу матеріалу і гарантує тривалий термін служби зведеної з даного цегли будівлі.

Вироби ША, ШБ №5 мають наступні типорозміри:

Вага – 3,6 кг 1шт.
Розмір – 230 * 114 * 65

Отправьте заявку, что бы сделать заказ