Вогнетривка цегла

Вогнетривка цегла застосовується в будівництві промислових теплових печей із застосуванням високих температур не нижче 1580 градусів. Вогнетривкі вироби та матеріали поділяються на вогнетривкі - 1570-1770 градусів, високовогнетривкі - 1770-2000 градусів, і вогнетривкі вироби із застосуванням високих температур понад 2000 градусів. За мінеральним складом вогнетривкі вироби поділяються на кремнеземисті, алюмосилікатні, магнезіальні, магнезіально-шпинелідні, вуглецеві, глиноземисті, вапняні, карбідокремнієві. Вогнетривка цегла виготовляється у вигляді цеглин, плит та блоків, фасонних виробів, і неформованих матеріалів, мертелі, порошків, бетонів.

Властивості вогнетривкої цегли

Основні показники вогнетривкої цегли визначаються її властивостями. Властивості поділяються на два показника: перший характеризує показники якості виробів, які безпосередньо впливають на вогнетривку цеглу, другі впливають побічно.

До найбільш важливих вогнетривких властивостей вогнетривкої цегли відносяться такі показники як робота вогнетривів під навантаженням при високих температурах, термостійкість, вогнестійкість, газонепроникність, електропровідність, термічна стійкість, шлакостійкість. Дані властивості дають можливість зрозуміти як буде себе вести вогнетривка цегла за заданої температури а також при деформації під навантаженням, під впливом високих температур. До найбільш значущих властивостей вогнетривів відносяться показники пористості, механічної міцності, усадку, щільності, вологості, водопоглинання. Такі визначення дуже важливо враховувати при проектуванні, так як можна наперед передбачити поведінку вогнетривкої цегли в роботі за високих температур.

Всі вище наведені показники мають пряме відношення до поведінки вогнетривкої цегли в роботі та вважаються основними характеристиками вогнетривкої цегли.

Склад вогнетривкої цегли

Хімічні складові вогнетривкої цегли є основними характеристиками, при відомих хімічних складових легко передбачити вогнетривку основу цегли, визначити класифікатор і визначити тип вогнетривкої цегли.

Залежно від складу вогнетривких виробів, вогнетривку цеглу поділяють на три групи: нейтральні, основні, кислі. Відповідно до ГОСТ стандартів вогнетривку цеглу класифікують за хімічним складом. За хімічними показниками можливо визначити до якого типу належить цегла - до основних або до кислих. До нейтральних вогнетривів відносяться глиноземисті вогнетривкі вироби. До кислих вогнетривів відносяться динасові вогнетривкі вироби і магнезіальні вироби.

Хімічний аналіз вогнетривів дозволяє виділити в вогнетривких виробах присутність додаткових домішок і добавок. Це хімічні сполуки, які, змішуючись у вогнетривкій основі, знижують їх вогнетривкість.

Доставка вогнетривкої цегли

Здійснюємо доставку вогнетривкої цегли вантажним транспортом та вагонними нормами по низькій ціні і всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ (Дніпро), Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Житомир, Суми, Полтава, Черкаси та ін. Наша компанія робить все для того, щоб гості нашого сайту стали постійними покупцями.

Особливості нашої роботи

Що ми пропонуємо - шамотні вогнетриви ША, ШБ, легковагі вогнетриви ШЛ, шамотнографітові вироби ШГСП, неформовані вогнетриви МШ, ЗША, ПШКА. Основними завданнями нашої компанії є допомога в пошуку будівельних матеріалів, згідно виконуваних завдань і рівню закладеного бюджету, і отримання продукції високої якості за доступними для Вас цінами.

Наша компанія пропонує вогнетривку цеглу для промислових печей за доступною ціною, а також цемент, вогнетривкі вироби та матеріали широкого асортименту і номенклатури відомих заводів виробників України і країн СНД. Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть знайти будівельні матеріали необхідної якості, кількості і розмірів. І в найкоротші терміни Ви зможете отримати якісні будівельні матеріали відповідно до поставлених завдань.

Основними вогнетривкими виробами і матеріалами, що застосовуються у будівництві, є алюмосилікатні (шамотні, муллітокремнеземні, муллітові, муллітокорундові), кремнеземисті (динасові, кварцові), магнезіальні (періклазові, періклазохромітові, хоромітоперіклазові, хромітові, шпінельні). Запропоновані намі будівельні матеріали, цемент, вогнетривкі матеріали, шлакоблок, підтверджені сертифікатами згідно з нормами ДСТУ, ГОСТ та СНіП.