Легка вогнетривка шамотна цегла

Легковагі цеглу ШЛ Вогнетривкі вироби, згідно класифікації по ГОСТ 4385-68, розділяють на кремнеземисті, алюмосилікатні, магнезіальні, магнезіально-вапняні, магнезіально-шпинелідних, магнезіально-силікатні, вуглецеві, карбідкремнієві, цирконісті, окисні, некислороді. Також вогнетривкі вироби в залежності від температурного режиму поділяють на вогнетривкі, високо, вищої вогнетривкості. Згідно класифікації за ГОСТ 4385-68 вогнетривкі вироби в залежності від пористості можна кодифікувати за такими критеріями як особливо плотні, високощільні, щільні, ущільнені, звичайні, легковагі і ультралегковесние. Згідно ГОСТ 5040-96 «Вироби вогнетривкі і високо легковагі і теплоізоляційні», шамотні легковагі вироби поділяють на ЙШЛА-1,3, ШКЛ-1,3, ШЛ-1,3, ШЛ-1,0, ШЛ-0,9, ШТЛ-0,6, ШЛ-0,4, ШЛ1-0,4. Ціферний значення вказує щільність таких виробів.

Вогнетривкі легковагі вироби використовують в основному як теплоізоляційний шар при футеровці високотемпературних печах і агрегатах. Вогнетривкі шамотні легковагі вироби використовують при температурі від 1 150 до 1 400 градусів Цельсія. Основними перевагами вогнетривких виробів марки ШЛ, є їх полегшена вага, малий коефіцієнт лінійного розширення, низький рівень теплопровідності, високі показники теплопровідності і звукоізоляції.

Вогнетривкий легкий цегла марки ШЛ-0,4, ШЛ-1,0, ШЛ-1,3 зарекомендували свою придатність у всіх галузях промисловості. Виготовляється з вогнетривкої глини з додаванням тирси деревини, а також торфом. Також допускається в складі легковагих шамотних вогнетривких виробів органічні домішки. Температура застосування 1150-1300 градусів, добре підібрані легковагі вироби, дають можливість застосування матеріалу, як для робочої футеровки, так і для якісної теплоізоляційної кладки. Міцність, мала вага виробів, хімічна, і механічна міцність обумовлені, економічною доцільністю застосування. Цегла ШЛ, підрозділяється на кілька видів, прямий, клиновий, трапецеїдальний, підвісний, і фасонний. Розміри виробів згідно з ГОСТ 8691-

Найменування та розміри легкого вогнетривкої цегли ШЛ

Отправьте заявку, что бы сделать заказ