Цегла ШВ шамотна ГОСТ 20901-75 для повітронагрівачів

Цегла ШВ

Сучасні технології виготовлення вогнетривів забезпечують шамотним виробам такі якісні характеристики, які відповідають Державному стандарту. Цегла ШВ шамотна для кладки повітронагрівачів і повітропроводів гарячого дуття, а також його властивості відповідають нормам, закладеним в ГОСТ 20901-75.

У нормативних показниках ГОСТу прописані вага і геометричні параметри шамотного цегли, склад сировини з обов’язковим вмістом оксиду алюмінію і його фізико-хімічні властивості: вогнетривкість , міцність, пористість. В процесі служби шамотна цегла ШВ здатний протистояти, чи не розплавляючись і не руйнуючись, дії високих температур і інших фізико-хімічних впливів. Якісний цегла з жовтувато-бежевим відтінком по всій поверхні зламу має однорідну структуру, без тріщин, сторонніх включень і порожнеч.

Основні хімічні показники

Головне достоїнство шамотних виробів – вогнетривкість, тобто здатність не втратити свої початкові нормативні характеристики при знаходженні в зоні високих температур (що не перевищують 1580º С). За хімічним складом основних компонентів вогнетривкі камені поділяються на 3 групи: основні, кислі і нейтральні. Цегла шамотна вогнетривка відноситься до нейтральної групі – він однаково стійок і до лужних, і до кислих середах.

Шамотна цегла ШВ включений до підрозділу глиноземистих вогнетривів, з вмістом оксиду алюмінію 28-45%. До складу його початкової маси входить 70% шамотного порошку в якості отощітеля, вогнетривка глина в якості сполучного і незначна кількість добавок. Для отримання щільної однорідної структури вироби, і шамот, і глину закладають в сирець в тонкоразмолотом вигляді. Основний додатковий інгредієнт – Al2O3. Саме він наділяє шамотні блоки високою міцністю і стійкістю до дії агресивних газів, лугів і вапна.

Отправьте заявку, что бы сделать заказ