Мертель ММК-72

Мертель мулітокорундовий – це порошкоподібна речовина з високими вогнетривкими властивостями. Мертель мулітокорундовий ММК-72 в зволоженому стані (розчині) використовується для зв’язування штучних вогнетривких виробів в вогнетривкій кладці і заповнення швів при складанні вогнетривких вузлів. Мертель ММК-72 є основним компонентом при виготовленні вогнетривкої високоглиноземної маси.

Мертелі складаються зі сполучної речовини і заповнювачів, хіміко-мінералогічний склад яких відповідає параметрам вогнетривкого матеріалу. Високоякісний продукт ММК-72 – це мулітокорундова середньої щільності речовина з масовою часткою оксиду алюмінію понад 72%. Підвищений відсоток оксиду алюмінію в початковому складі забезпечує виробам з ММК-72 стабільні вогнетривкі властивості і високу механічну міцність. Мулітокорундові вогнетриви характеризуються підвищеною стійкістю до дії хімічно агресивних елементів і кислих шлаків, а також переконливою витривалістю до впливу високих температур (до 1800º С).

Штучні вироби та вогнетривкі розчини, виготовлені з використанням мулітокорундового мертеля ММК-72, слід використовувати на тих ділянках печі, які не підпадають під безпосередній вплив механічних ударів і контакт з розплавами металів, шлаків, глазурі, скла. Зберігати мулітокорундовий мертель необхідно в умовах, що категорично виключають їх зволоження – в критих складах або у вологостійкому контейнері.

Перевага мертеля, в порівнянні з іншими сполучними матеріалами – екологічна безпека і здатність витримувати тривалий термін високі температури. Крім того, мертель ММК-72 має високу щільність і здатність зберігати без змін свій обсяг при високих температурах. ММК-72 використовується як для виробництва готових вогнетривких виробів, так і у вигляді розчинів для кладки, футерування, ремонту і обмазки термічних агрегатів / печей, повітропроводів гарячого дуття в металургії, скляної та інших сферах виробництва.

Фізико-хімічні показники

НайменуванняВміст, % не менше Al2O3Вміст оксиду заліза Fe2O3, не більшеВологість, % не більшеВогнетривкість Со, не нижче
Мертель мулітокорундовий ММК-72721,551850
Маса ММК-72Порошок мулітокорундовий, фракція від 0-5мм, 5-10 мм, 10-20мм

Мінімальна партія 1 тонна

Мертель відпускається в поліетиленових біг-бегах.

Отправьте заявку, что бы сделать заказ