Шамотна ущільнена цегла ШКУ-32, 37, 39, 42

цегла ШКУ | Selmo

Вогнетривкі вироби ШКУ та матеріали характеризуються високою витривалістю при впливі на них високих температур, відкритого, і закритого вогню, даний вид високих температур роботи, необхідний виробам при будівництві різних промислових, металургійних печей, теплових агрегатів, димоходів, високотемпературних воздухоотводов, де основне завдання стоїть в міцності і довговічності печей. Велике значення при зведенні даних видів вогнетривких печей має міцність при стисненні. Вироби вогнетривкі володіють високими протихімічними, показниками, даний вид вогнетривкої цегли є ідеальним рішенням в пічному будівництві, з огляду на те що цегла має високі показники роботи в печах при високих температурах, і має низьку вартість Процес виготовлення таких виробів відбувається згідно з Державними стандартами.

Шамотні вироби ШКУ – одна з найпоширеніших і великих груп вогнетривких виробів. Виготовляються такі вироби зі спеціальних обпалених глин і каолінів. Шамотні вироби характеризуються достатньою механічною міцністю, стійкістю до хімічних лугів, шлакам, опірністю до тривалих механічних навантажень при високих температурах, а також постійністю об’єму виробів під дією високих температур.

Для футерування і зведення сталерозливних ковшів, основним будівельним матеріалом є цегла марки ШКУ. Шамотна цегла даної марки має підвищену вогнетривкість, тому що безпосередньо стикається з розплавами металів в ковші.

Хімічні показники

Отправьте заявку, что бы сделать заказ