Цегла ША-44, ШБ-44

65х55

Шамотні вироби, окрім своїх характеристик, відрізняються різноманітністю форм і є одними з кращих серед вогнетривких виробів на ринку. Все шамотні цеглини даної групи виробляються з каолітов і вогнетривкої глини, що надає їм міцність і опір до лугів, а також різних видів кислот. Цегла ША, ШБ №44 має форму клина, що дозволяє використовувати її при складних будівельних роботах при зведенні промислових печей з необхідністю витримувати високі температури до 1800 градусів.

До складу шамотного виробу входять A1203 (від 30-45%), вогнетривкість становить 1400-1800 градусів, міцність стиснення від 1-12,5 Мпа. Вищевказані показники стали доступними завдяки високоякісній сировині, що використовується у виробництві. Змішавши вогнетривку глину з порошком шамоту, виробники обпалюють виріб за високих температур в печі, так вдається домогтися високої міцності і довговічності. Цегла ША, ШБ №44 клиноподібної форми може бути односторонньою або двосторонньою. Змінні температури даному виробу також не страшні.

Вибираючи той чи інший варіант шамотної цегли, не варто випускати з уваги показники ваги і розміру. Кожен номер відрізняється своїми розмірними показниками. Так само важливим об’єктом для вивчення є процес виробництва і відсутність видимих ​​дефектів. Якісний цегла має однорідну структуру без темних плям, удар по ній сприяє появі дзвінкого звуку, розколоти такий вогнетривкий виріб можна лише на шматки, кришитися він не повинен. Відповідно показниками виріб стане ідеальним в будівництві, гарантувавши довговічність і вогнестійкість печі або тепловому агрегату.

Цегла ША, ШБ №44 має наступні типорозміри:

Вага – 3,3 кг / шт.

Розмір – 230 * 114 * 65 * 55

Отправьте заявку, что бы сделать заказ