Цегла ША-45, ШБ-45

230-114

З усіх вогнетривких виробів для будівництва можна виділити шамотну цеглу. Її показники міцності достатньо високі, даний виріб є найпопулярнішим і затребуваним на сьогоднішній день. Вироблена з вогнетривких сортів глини з додаванням каолітов, цегла ША, ШБ №45 витримує температури до 1800 градусів, протистоїть лугам і кислотам, відрізняється своєю довговічністю. Ця цегла може бути використана для зведення промислових об’єктів, таких як теплові агрегати або печі з високими вимогами технічної міцності.

Основними технічними характеристиками можна вважати міцність при стисненні матеріалу від 1-12,5 Мпа, наявність у складі A1203 близько 30-45%, а також вогнетривкість в 1400-1800 градусів. В якості сировини використовуються лише найкращі матеріали, такі як порошок шамоту і вогнетривка глина. Складові після змішування проходять процедуру випалу в печі з високими температурами. Така технологія гарантує міцність виробу і робить цеглу ША, ШБ №45 однією з кращих на ринку.

Варто пам’ятати, що наявність темних плям на поверхні цегли вкрай небажана, адже це говорить про порушення технології виробництва. Як правило, такий дефект викликаний тривалим перебуванням виробу в печі. Якісну вогнетривку цеглу повинен видавати дзвінкий звук під час простукування і розколювання на кілька шматків при ударі. Якщо виріб починає кришитися – значить гарантії довговічності і високої якості немає. Наявність порушень у виробництві вогнетривких виробів і дефектів може відбитися на кінцевому результаті зведення печі або теплових агрегатів. Шамотні вироби можуть бути представлені в різних варіантах розмірів і форм, що вимагає уваги до маркування. Цегла ША, ШБ №45 має клиноподібну форму, вона може бути односторонньою або двосторонньою.

Типорозміри:

Вага – 3,0 кг / шт.

Розмір – 230 * 114 * 65 * 45

Отправьте заявку, что бы сделать заказ