Цегла ША-6, ШБ-6

114/230

Широко використовується в будівництві різних теплових агрегатів. Це може бути піч або промислове будівництво. Популярним і затребуваним є шамотна цегла. За рахунок довговічності і вогнестійкості він є ефективним і вигідним матеріалом. Цегла ША, ШБ №6, як і вироби з іншим маркуванням даної групи, має відмінні технічні характеристики. Стійка до впливу різних кислот, лугів та інших природних впливів навколишнього середовища.

Відмінними особливостями даного шамотного виробу є вогнетривкість від 1400 до 1800 градусів, він має від 1 до 12,5 Мпа міцності при стисненні, містить A1203 від 30 до 45%. Всі вироби, виготовлені з шамоту, відрізняються своєю термічної міцністю. Відмінних результатів і технічних характеристик цегли ША 6, ШБ 6 вдалося домогтися шляхом використання високоякісної сировини. Це шамотний порошок, а також вогнетривка глина. Сировина в процесі виробництва змішується і проходить процедуру високотемпературного випалу в спеціальній печі.

Для того щоб придбати вогнетривкий виріб високої якості, слід оглянути товар і звернути увагу не тільки на різницю в маркуваннях, а й на зовнішні показники якості. Наприклад, цегла ША, ШБ №6 не повинна мати візуальних дефектів у вигляді плям на своїй поверхні. Якщо дефекти мають місце, це говорить про те, що був перевищений часовий інтервал перебування цегли в печі, що згодом позначиться на довговічності. Якісний виріб при ударі має розколотися на однорідні шматки. Якщо він почне кришитися, це означає, що виріб виготовлений з порушенням технології. Простукування має викликати дзвінкий звук.

Шамотна цегла №6 має наступні розміри:

Вага – 2,2 кг / шт.

Розмір – 230 * 114 * 40

Отправьте заявку, что бы сделать заказ