Цегла ША-8, ШБ-8

124-250

Для зведення будівлі, чи то промисловий об’єкт, чи то споруда побутового характеру, необхідні матеріали високої якості з вогнетривкими властивостями. Таким чином, все більшої популярності набуває шамотна цегла, яка має різні маркування і розміри, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого об’єкта будівництва. Наприклад, цегла ША, ШБ №8 відноситься до групи прямої цегли, має досить зручні розміри і оптимальну збалансовану вагу, що спрощує процеси кладки.

Чим же відрізняється шамотний матеріал від інших аналогів в будівельній галузі? По-перше, своїми технічними характеристиками. Навіть якщо необхідно витримати температуру до 1800 градусів – даний різновид будматеріалів, безсумнівно, впорається з поставленим завданням. По-друге, шамотні вироби відмінно протистоять впливам навколишнього середовища, лугів і кислот. І, по-третє, цегла ША, ШБ №8 є довговічним і міцним матеріалом. Даного результату дозволяє добитися унікальна технологія і чітке дотримання правил виробництва, а також якісна сировина.

Матеріали, що тут використовуються – це вогнетривкі сорти глини, а також каоліти і шамотний порошок, які змішуються і проходять процедуру випалу за високих температур. Варто відзначити, що вогнетривкість, яку має цегла ША 8, ШБ 8 становить від 1400 до 1800 градусів. Також в складі містяться A1203 в кількості від 30 до 45%, при стисненні матеріал має міцність від 1-12,5 Мпа. Настільки високі показники дозволяють розраховувати на кращий результат. Така цегла не стане кришитися і при ударі розколеться на кілька шматків, що говорить про її високу якість і показник довговічності.

Типорозміри шамотного виробу №8:

Вага – 4,2 кг.

Розмір – 250 * 124 * 65

Отправьте заявку, что бы сделать заказ